Bilety do Disneylandu – Lepiej z Chin czy z Europy?

Na powyższe pytanie chyba nie trzeba jasno odpowiadać. Podróż z Chin do Disneylandu będzie horrendalnie droga. Pytanie powinno brzmieć inaczej – jeżeli mieszkamy w Chinach, to czy warto wybrać się na wycieczki do Francji oraz zwiedzić Disneyland? Według mnie warto, gdyż jest to miejsce znane każdemu dziecku na całym świecie.

Zaczarowane miejsce

Udając się do Paryża, a tym bardziej udając się tam z dzieckiem, nie możemy pominąć takiego miejsca jak Disneyland. Owa kraina bajki, zabawy i radości bez wątpienia jest miejscem, w którym nasze dzieciaki będą mogły bawić się i skąd będą miały niezapomniane wrażenia. Jeśli chodzi o bilety do Disneylandu to ich cena jest dla nas bardzo ważnym elementem.

Bilety do Disneylandu

Zasadniczo wejściówki do tego miejsca to nie jest kwestia wydania paru złotych, ale także nie możemy mówić o tym, że jest to poza naszymi możliwościami finansowymi. Disneyland to miejsce, do którego warto wziąć dziecko i zapłacić za wejście. Oczywiście bilety te warto jest kupować z wyprzedzeniem, a jeśli mamy taką możliwość, to warto jest skorzystać z opcji kupna biletu grupowego, ponieważ w ten sposób mamy nieco niższą cenę. Można takie bilety zakupić za pośrednictwem biura podróży, a można także kupić je bezpośrednio na miejscu lub wcześniej online. Możliwości jest wiele, aczkolwiek nie każda z tych możliwości może nas tak samo zadowolić i być dla nas tą najkorzystniejszą.

Tanie noclegi proponuje Boogie Hostel we Wrocławiuhttp://boogiehostel.com

Pin It

Comments are closed.