Bilety do Disneylandu – Lepiej z Chin czy z Europy?

Na powyższe pytanie chyba nie trzeba jasno odpowiadać. Podróż z Chin do Disneylandu będzie horrendalnie droga. Pytanie powinno brzmieć inaczej – jeżeli mieszkamy w Chinach, to czy warto wybrać się na wycieczki do Francji oraz zwiedzić Disneyland? Według mnie warto, gdyż jest to miejsce znane każdemu dziecku na całym świecie.

Udając się do Paryża, a tym bardziej udając się tam z dzieckiem, nie możemy pominąć takiego miejsca jak Disneyland. Owa kraina bajki, zabawy i radości bez wątpienia jest miejscem, w którym nasze dzieciaki będą mogły bawić się i skąd będą miały niezapomniane wrażenia. Jeśli chodzi o bilety do Disneylandu to ich cena jest dla nas bardzo ważnym elementem.

Zasadniczo wejściówki do tego miejsca to nie jest kwestia wydania paru złotych, ale także nie możemy mówić o tym, że jest to poza naszymi możliwościami finansowymi. Disneyland to miejsce, do którego warto wziąć dziecko i zapłacić za wejście. Oczywiście bilety te warto jest kupować z wyprzedzeniem, a jeśli mamy taką możliwość, to warto jest skorzystać z opcji kupna biletu grupowego, ponieważ w ten sposób mamy nieco niższą cenę. Można takie bilety zakupić za pośrednictwem biura podróży, a można także kupić je bezpośrednio na miejscu lub wcześniej online. Możliwości jest wiele, aczkolwiek nie każda z tych możliwości może nas tak samo zadowolić i być dla nas tą najkorzystniejszą.

 

Tanie noclegi proponuje Boogie Hostel we Wrocławiuhttp://boogiehostel.com

 

Pin It

Comments are closed.