Polskie urządzenie do peelingu wodorowego

Urządzenie do peelingu wodorowego posiada generator wodoru, który nasyca wodę jonami wodoru, która jest naturalnym antyoksydantem i ma bardzo małe rozmiary cząsteczek, które z kolei głęboko wnikają i oczyszczają skórę, niszcząc wolne rodniki. Ponadto spowalnia proces starzenia się skóry, a także przyczynia się do odmłodzenia. Jest to jedyny przeciwutleniacz zdolny do przejścia przez barierę hematologiczną.

Urządzenie do peelingu wodorowego – Hydrogen Peel Medika Premium

Kluczową cechą urządzenia do peelingu wodorowego jest połączenie ekspozycji na funkcję galwaniczną przy użyciu stymulacji mikroprądami McT o bardzo małym natężeniu podczas procedury na wszystkich etapach ekspozycji. Dzięki tej zasadzie poprawia się efekt oczyszczania, efekt odżywienia i nasycenia, ponieważ działająca na skórę substancja wnika w głębsze warstwy skóry pod wpływem mikroprądów.

Peeling wodorowy przyczynia się do rozluźnienia skóry, głębokiego czyszczenia, usunięcia zrogowaciałych warstw głębokich zanieczyszczeń, pozbycia się trądziku, zaskórników i usunięcia tłuszczu podskórnego. Program Bio Lift MCT przyczynia się do poprawy metabolizmu komórkowego i lepszego krążenia krwi.

Zastosowane w urządzeniu do peelingu wodorowego mikroprądy powodują skuteczną regenerację włókien kolagenowych oraz elastyny. A także mają wpływ na uzyskanie gładkiej skóry i większej kurczliwości włókien mięśniowych oraz przyspiesza usuwanie toksyn i wody z organizmu.

Zastosowanie peelingu wodorowego –  urządzenie Medika

Ustalono, że nadmiar antyoksydantów może być niebezpieczny dla zdrowia. Tradycyjne przeciwutleniacze często neutralizują wszystkie rodniki, a wodór selektywnie przechwytuje tylko szkodliwe agresywne związki. Wiele przeciwutleniaczy nie może przeniknąć przez błony komórkowe lub utknął w nich gazowy wodór, który rozpuszcza się zarówno w lipidach, jak i w ośrodkach wodnych, dzięki czemu łatwo przenika do komórek, docierając do mitochondriów i jąder. Wodór jest bardzo szybko wchłaniany przez skórę, dociera do skóry właściwej, a następnie jest rozprowadzany po całym układzie krwionośnym. Działa szybko, wydajnie, ale delikatnie i bez skutków ubocznych.

Zalety procedury peelingu wodorowego

  • Kompatybilność ze wszystkimi rodzajami skóry: tłusta, sucha, mieszana.
  • Najpotężniejsze nawilżanie i usuwanie starej skóry.
  • Jednoczesne działanie na różnych poziomach skóry, zarówno naskórek, jak i skóra właściwa, a nawet aktywowane są mięśnie.
  • Kosmetyki po takim peelingu działają znacznie lepiej, skóra je wchłania i aktywniej oddziałuje z elementami terapeutycznymi.
  • Alternatywa dla mechanicznego oczyszczania, odpowiednia dla bardzo wrażliwej skóry.
  • Nie powoduje odczuwania tego bólu, jak przy mechanicznym czyszczeniu, zapewnia relaks.
  • Peeling wodorowy nie ma ograniczeń wiekowych i może być wykonywany o każdej porze roku.

 

Pin It

Comments are closed.