Szafa metalowa zamykana na dokumenty

Czy potrzebujesz przechowywać dokumenty firmowe w bezpiecznym miejscu? Zdecyduj się na metalową szafkę na dokumenty. Czym jest szafka metalowa i dlaczego warto ją zamontować w biurze, kancelarii albo w gabinecie? O tym dowiesz się poniżej.

Czym jest profesjonalna szafka metalowa na dokumenty?

To jednorazowa szafka wykonana z metalu, dzięki ograniczonemu dostępowi, możesz przechowywać w niej bezpiecznie dokumenty przed powołanymi osobami. Może z powodzeniem zastąpić szafkę drewnianą, a poza tym jest bardziej trwałym produktem. Dzięki temu że mają gładką powierzchnię z łatwością, utrzymasz je w czystości.

Jak zbudowana jest szafka metalowa na dokumenty?

Szafa metalowa na dokumentySzafy metalowe są produktami, które możesz zamówić w różnych rozmiarach oraz kolorach z palety RAL. To sprawia, że możesz dopasować je praktycznie do każdego biura, kancelarii oraz gabinetu. Zbudowane są z: drzwi skrzydłowych uchylnych, wewnętrznych skrytek, wytrzymałych i regulowanych półek oraz nadstawek dostosowanych do konkretnych modeli.

Jaką klasę ma umeblowanie do biur?

Dostępne są szafy biurowe na dane poufne (klasa A), dane tajne (klasa B), dane tajne oraz ściśle tajne (klasa S1, klasa S2 oraz klasa 0) oraz dokumenty ściśle tajne (klasa C). Wszystkie produkty, które zawierają klasy są produkowane na zamówienie. Czas realizowania zamówienia jest zależny od liczby zamówień danej firmy oraz szybkości produkowania.

Gdzie możesz kupić szafki metalowe?

Produkty dostępne są w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. W ofercie dostępne są meble: metalowe biurowe, z blachy kwasoodpornej, socjalne, medyczne, szkolne oraz do obiektów sportowych, warsztatowe, sejfy ognioodporne, szafy aktowe i sejfy małe, regały metalowe oraz inne. Wszystkie produkty w sklepie internetowym znajdują się w atrakcyjnej cenie. Dostępne są również w serwisach aukcyjnych i na portalach ogłoszeniowych.

Szafki metalowe na dokumenty pozwolą Ci na zabezpieczenie danych przed działaniem innych osób. Są zdecydowanie bezpieczniejszymi niż szafki drewniane. Więcej informacji o szafach metalowych znajdziesz na stronie: https://szafymetalowe.pl/content/16-szafa-metalowa-zamykana-na-dokumenty

Pin It

Comments are closed.