Jak wygląda transport busami w Chinach, a jak w Polsce?

Transport samochodowy w Chinach jest bardzo dobrze rozwinięty. Mam tutaj na myśli przewozy osób, jak i przewozy materiałów. Dobrze rozwinięte sieć dróg szybkiego ruchu pozwala na szybkie przemieszczanie się pomiędzy aglomeracjami. Jak dobrze wiemy. Sytuacja inaczej wygląda u nas w Polsce. Najlepiej o tym świadczy opinia naszej koleżanki, której wypowiedź publikujemy poniżej.

Transport towaru busem

Wrocław! Moje ukochane miasto. Chyba w żadnym innym nie odnalazłabym się tak dobrze, jak właśnie we Wrocławiu. Niesamowity klimat, pełno rozrywek, atrakcji. W tym mieście nie da się nudzić. Podobnie jak w Berlinie tylko niestety  trochę dalej. Wyjazdy do Berlina zawsze nakręcają mnie pozytywnymi emocjami. Gdy tylko mam możliwość wybrania się do tego pięknego kraju, nie zwlekam ani minuty. Mogę tam jeździć kilka razy do roku, a tamtejszy klimat wciąż mnie zaskakuje. Takie wyjazdy niestety mają również swoje minusy.

Transport po Chinach

Największym jest chyba odległość… Nie korzystam z opcji lecenia samolotem, bo to już zbyt duże koszty. Wolę wybrać autobus, ale móc sobie pozwolić na większe zakupy lub inne rzeczy już na miejscu. Gdy w głowie zapala się lampka na kolejną podróż, to pierwsze co robię, to wpisuję w wyszukiwarkę „Busy do Niemiec Wrocław„, bo wiem, że na pewno znajdę to czego szukam. Zawsze korzystam z tego typu rozwiązania.

Busy są czyste, w wysokim standardzie, podróż nie jest męką tylko przyjemnością! Na pewno nie zrezygnuję z tej opcji dostania się do mojego ukochanego Berlina. Bus zawsze jest na czas, a podróż przebiega bez komplikacji. Każdemu polecam!

Pin It

Comments are closed.